Rasta copánky

11. července 2008 v 20:19 |  Rastafari a hippies
Copánky jsou dobrá volba, když už máš dost svých vlasu, ale nechceš nic stálého. Také jsou vhodné pro ty, kdo se ostríhali na krátko a chtejí mít znovu delší vlasy a momentálne s nimi nemohou nic delat. Než nosit dva mesíce cepici, je lepší si nechat naplést copánky. Budeš prekvapená, jak rychle ti vlasy porostou, když copánky sundáš. Zvlášte když je dva mesíce nebudeš cesat a moc je nezašpiníš. Naplétáním copánku lze docílit úcesu jakýchkoli barev a barevných kombinací, od prirozeného vzhledu až po extrém samotného úcesu stejne jako u dreadu.

Jaký druh copánku bych mela mít?
Mužeš si vybrat normální stylové copánky pletené v šachovnici nebo v radách, zakoncené ruznými zpusoby. Nebo copánky zapletené k hlave treba v silnejší cupky. Fantazii se meze nekladou.
Jestliže máš vlasy dlouhé približne 10cm, mužeš mít cokoli. Copánky mužeš mít po pás, po ramena, nebo jen pár centimetru. Mužeš si zvolit od velmi tenkých až po tlusté. Jen si pamatuj, že cím tencí a delší copánky jsou, tím déle budeš sedet na židli.

Jak se mám o copánky starat?
Skvelou vecí na copánkách je jejich nenárocnost. Ale pozor, velmi, ale velmi casté namácení muže vést ke chlupacení (vylézání vlasu z copánku), takže už nevypadají tak elegantne a upravene. Šampon opet bylinný bez kondicioneru, aby se copánky zbytecne nepovolily.

Jak dlouho úces vydrží?
Copánky vydrží max. 6 mesícu, kdy jsou odrosty už natolik dlouhé, že se musí copánky bud sundat a naplést nové, a nebo korínky zadredit, a nechat dále rust v dreadech. V tomto prípade je délka úcesu neomezená.

Nevypadají mi tím vlasy?
Po rozpuštení copánku vycešeš vlasy uvolnené za celé období, kdy jsi je mela v úcesu a nemohla si je vycesávat! Po aplikaci kondicioneru se s trochou trpelivosti dají i cuchance rozcesat. Nemáš-li ji, pak prijd! A krom toho máš na pár dnu nový úces, a to afro, které po nekolika umytí zmizí.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/6/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 termist termist | Web | 7. června 2016 v 19:55 | Reagovat

půjčka bez ručení nemovitostí 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama